ELVAC.EU
93527_180404113543

CM-600-4SSC

Kód produktu
180404113543
Skladem
0 ks
Výrobce
MOXA
Záruka
60 měsíců
93527_180404113543

Přejete si zobrazit ceny?

Pro zobrazení cen musíte být registrován a přihlášen

Podrobný podpis

Fast Ethernet interface module with 4 100BaseFX single-mode ports, SC connectors, -40 to 75?C operating?temperature

Technické parametry

VýrobceMOXA

Soubory ke stáhnutí

Kontakt na obodníka

Ing. František Honajzer
Zpracovávám požadavek...