Porovnat
Všechny kategorie
Uživatelské menu
Všechny kategorie

IMC-21A-S-SC-T

Toto zboží je prodejné pouze registrovaným

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single mode, SC connector, -40 to 75 °C

Pro zobrazení informací o ceně a dostupnosti je nutné být přihlášený
Jednotka:ks
Kód 1:180420111145
Záruka:60
Záruka pro firmy: 60
Značka:MOXA

Popis

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single mode, SC connector, -40 to 75 °C

Technická specifikace

povinne

Výrobce
Výrobce
MOXA

Hodnocení

Produkt jste již hodnotil
Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
Něco se nepovedlo, kontaktujte nás

Košík obsahuje nepovolené položky

Košík je prázdný

Zobrazit košík

Zboží bylo přidáno do porovnání

Prosím čekejte...
Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později