Porovnat
Všechny kategorie
Uživatelské menu
Všechny kategorie

PTC-101-M-ST-HV

Toto zboží je prodejné pouze registrovaným

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode with ST connector, 1 isolated power supply (88-300 VDC or 85-264 VAC), -40 to 85°C operating temperature

Pro zobrazení informací o ceně a dostupnosti je nutné být přihlášený
Jednotka:ks
Kód 1:180420111750
Záruka:60
Záruka pro firmy: 60
Značka:MOXA

Popis

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode with ST connector, 1 isolated power supply (88-300 VDC or 85-264 VAC), -40 to 85°C operating temperature

Technická specifikace

povinne

Výrobce
Výrobce
MOXA

Hodnocení

Produkt jste již hodnotil
Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
Něco se nepovedlo, kontaktujte nás

Košík obsahuje nepovolené položky

Košík je prázdný

Zobrazit košík

Zboží bylo přidáno do porovnání

Prosím čekejte...
Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později