Porovnat
Všechny kategorie
Uživatelské menu
Všechny kategorie
Filtr zboží

Ethernetové mediakonvertory


Průmyslové Ethernetové mediakonvertory jsou speciálně navržená zařízení pro použití v průmyslových prostředích, která umožňují propojení a konverzi signálu mezi různými typy ethernetových rozhraní. Tyto mediakonvertory jsou vybaveny robustním provedením a odolnými vlastnostmi, aby vyhovovaly náročným podmínkám průmyslových aplikací.

Umožňují konverzi signálu mezi různými médií, například z měděného ethernetového kabelu (RJ45) na optický kabel (SFP) nebo naopak. To umožňuje připojení a rozšíření sítě na větší vzdálenosti pomocí optického vlákna.

Nabízejí různé typy rozhraní a konektorů, aby vyhovovaly různým potřebám a typům sítí. To zahrnuje RJ45 konektory pro měděné kabely, SFP/SFP+ konektory pro optické vlákno a další rozhraní jako RS-232/422/485 pro sériovou komunikaci.

IMC-101-M-SC

IMC-101-M-SC

180420111610
7 060  Kč / ks
Skladem (3 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Media Converter, multi mode, SC, 0 to 60°C
IMC-101-M-ST

IMC-101-M-ST

180420111620
7 060  Kč / ks
Skladem (1 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Media Converter, multi mode, ST, 0 to 60°C
IMC-101-S-SC

IMC-101-S-SC

180420111630
11 350  Kč / ks
Skladem (8 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Media Converter, single mode, SC, 40 km, 0 to 60°C
IMC-101-M-ST-T

IMC-101-M-ST-T

180420111660
9 810  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Media Converter, multi mode, ST, -40 to 75°C
IMC-21-M-ST

IMC-21-M-ST

180420111020
4 840  Kč / ks
Skladem (8 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Entry-level Industrial Media Converter, multi mode, ST, -10 to 60°C
IMC-21-M-SC

IMC-21-M-SC

180420111010
4 840  Kč / ks
Skladem (3 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Entry-level Industrial Media Converter, multi mode, SC, -10 to 60°C
IMC-21-S-SC

IMC-21-S-SC

180420111040
6 830  Kč / ks
Skladem (2 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Entry-level Industrial Media Converter, single mode, SC, -10 to 60°C
IMC-101-S-SC-80

IMC-101-S-SC-80

180420111640
42 400  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Media Converter, single mode, SC, 80 km, 0 to 60°C
IMC-101-M-SC-T

IMC-101-M-SC-T

180420111650
9 810  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Media Converter, multi mode, SC, -40 to 75°C
IMC-101-S-SC-T

IMC-101-S-SC-T

180420111670
13 370  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Media Converter, single mode, SC, 40 km, -40 to 75°C
IMC-101-S-SC-80-T

IMC-101-S-SC-80-T

180420111680
44 300  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Media Converter, single mode, SC, 80 km, -40 to 75°C
IMC-101G

IMC-101G

180420111603
12 890  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Giga Media Converter, 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, 0 to 60°C
Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
Něco se nepovedlo, kontaktujte nás

Košík obsahuje nepovolené položky

Košík je prázdný

Zobrazit košík

Zboží bylo přidáno do porovnání

Prosím čekejte...
Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později