Porovnat
Všechny kategorie
Uživatelské menu
Všechny kategorie
Filtr zboží

Ethernetové switche bez správy

Průmyslové Ethernetové switche bez správy jsou zařízení navržená pro jednoduchou a spolehlivou konektivitu v průmyslovém prostředí. Tyto switche poskytují základní funkce propojení a přepínání datových paketů v sítích, ale neobsahují pokročilé možnosti správy, konfigurace a monitorování.

Poskytují základní konektivitu pro připojení zařízení v průmyslové síti. Tyto switche obvykle nabízejí různé počty ethernetových portů, které umožňují připojení zařízení pomocí ethernetového kabelu.

Jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a jednoduché k instalaci. Tyto switche obvykle podporují funkci plug-and-play, což znamená, že po připojení zařízení k switchi se automaticky rozpoznají a nastaví potřebné parametry připojení.

Průmyslové Ethernetové switche bez správy jsou často cenově dostupnější ve srovnání se switci se správou. To z nich činí populární volbu pro jednoduché průmyslové aplikace, kde není potřeba složitá správa a monitorování sítě.

EDS-2005-EL
NovinkaAkce

EDS-2005-EL

180412112800
1 710  Kč / ks
Skladem (164 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
5-Port Entry-level Unmanaged Switch, 5 Fast TP ports, -10 to 60°C
EDS-205

EDS-205

180412112880
1 760  Kč / ks
Skladem (62 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 5 10/100BaseT(X) ports, -10 to 60°C
EDS-2008-EL
NovinkaAkce

EDS-2008-EL

180412112605
2 490  Kč / ks
Skladem (173 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
8-Port Entry-level Unmanaged Switch, 8 Fast TP ports, -10 to 60°C
EDS-205A-S-SC

EDS-205A-S-SC

180412112830
10 670  Kč / ks
Skladem (2 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Unmanaged switch with 4 10/100BastT(X) ports, and 1 100BaseFX single-mode port with SC connector, -10 to 60°C
EDS-208

EDS-208

180412112710
2 700  Kč / ks
Skladem (50 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 8 10/100BaseT(X) ports, -10 to 60°C
EDS-2005-ELP
NovinkaAkce

EDS-2005-ELP

180412112875
1 580  Kč / ks
Skladem (195 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
5-Port Entry-level Unmanaged Switch, 5 Fast TP ports, -10 to 60°C
EDS-2005-EL-T
Novinka

EDS-2005-EL-T

180412112835
3 580  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
5-Port Entry-level Unmanaged Switch, 5 Fast TP ports, -40 to 75°C
EDS-308

EDS-308

180412111610
6 830  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 0 to 60°C
EDS-308-M-SC

EDS-308-M-SC

180412111620
9 880  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, SC connector, 0 to 60°C
EDS-305

EDS-305

180412112210
5 420  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 5 10/100BaseT(X) ports, 0 to 60°C
EDS-305-S-SC

EDS-305-S-SC

180412112230
12 140  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 4 10/100BaseT(X) ports, 1 single mode 100BaseFX port, SC connector, 0 to 60°C
EDS-308-T

EDS-308-T

180412111700
7 980  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 8 10/100BaseT(X) ports, -40 to 75°C
Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
Něco se nepovedlo, kontaktujte nás

Košík obsahuje nepovolené položky

Košík je prázdný

Zobrazit košík

Zboží bylo přidáno do porovnání

Prosím čekejte...
Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později