Porovnat
Všechny kategorie
Uživatelské menu
Všechny kategorie
Filtr zboží

Výměnné moduly pro Ethernet. switche do 19" skříní

Výměnné moduly firmy Moxa pro Ethernetové switche do 19" skříní jsou flexibilní příslušenství pro síťovou infrastrukturu. Snadná instalace a výměna v rámci rackových skříní. Poskytují různá rozhraní a funkce, včetně Ethernetu a PoE. Možnost upravit a rozšířit síťové možnosti a kapacity bez nahrazování celého switche. Spolehlivé a výkonné moduly pro průmyslové a komerční aplikace.

PM-7500-2MSC

180432114340
9 550  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Fast Ethernet module with 2 100BaseFX multi-mode ports with ST connectors

PM-7500-2MST

180432114350
9 550  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Fast Ethernet module with 2 100BaseFX multi-mode ports with ST connectors

PM-7500-2SSC

180432114360
14 330  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Fast Ethernet module with 2 100BaseFX single-mode ports with SC connectors
PM-7500-4MSC

PM-7500-4MSC

180432114310
16 460  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Fast Ethernet module with 4 100BaseFX multi-mode ports with SC connectors

PM-7500-4MST

180432114320
16 460  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Fast Ethernet module with 4 100BaseFX multi-mode ports with ST connectors
PM-7500-4SSC

PM-7500-4SSC

180432114330
26 890  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Fast Ethernet module with 4 100BaseFX single-mode ports with SC connectors

PM-7500-2GTXSFP

180432114305
6 530  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Gigabit Ethernet module with 2 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports

PM-7500-4GTXSFP

180432114300
13 010  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Gigabit Ethernet module with 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports

IM-6700A-2MSC4TX

180432114491
8 670  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Fast Ethernet module with 2 multi-mode 100BaseFX ports with SC connectors and 4 10/100BaseT(X) ports

IM-6700A-2MST4TX

180432114501
8 670  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Fast Ethernet module with 2 multi-mode 100BaseFX ports with ST connectors and 4 10/100BaseT(X) ports

IM-6700A-2SSC4TX

180432114511
13 830  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Fast Ethernet module with 2 single-mode 100BaseFX ports with SC connectors and 4 10/100BaseT(X) ports

IM-6700A-4MSC2TX

180432114461
12 160  Kč / ks
Není skladem (0 ks)
Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře
Fast Ethernet module with 4 multi-mode 100BaseFX ports with SC connectors and 2 10/100BaseT(X) ports
Načíst další
Načítám...
Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
Něco se nepovedlo, kontaktujte nás

Košík obsahuje nepovolené položky

Košík je prázdný

Zobrazit košík

Zboží bylo přidáno do porovnání

Prosím čekejte...
Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později