Porovnat
Všechny kategorie
Uživatelské menu
Všechny kategorie

CSM-400-1225

Pro objednání se prosím přihlaste

10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, WDM-B single-mode SC connector, -20 to 55°C

Cena před slevou bez DPH10 250  Kč
Vaše cena bez DPH10 250 Kč
Není skladem (0 ks)
Jednotka:ks
Kód 1:180420115045
Záruka:60
Záruka pro firmy: 60
Značka:MOXA

Popis

10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, WDM-B single-mode SC connector, -20 to 55°C

Technická specifikace

povinne

Výrobce
Výrobce
MOXA

Hodnocení

Produkt jste již hodnotil
Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
Něco se nepovedlo, kontaktujte nás

Košík obsahuje nepovolené položky

Košík je prázdný

Zobrazit košík

Zboží bylo přidáno do porovnání

Prosím čekejte...
Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později