Porovnat
Všechny kategorie
Uživatelské menu
Všechny kategorie

EDS-208A-M-ST

Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře

Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT(X) ports, and 1 100Base FX multi-mode port with ST connector, -10 to 60°C

Vaše cena bez DPH7 920 Kč
Není skladem (0 ks)
Jednotka:ks
Kód 1:180412112630
Záruka:60
Záruka pro firmy: 60
Značka:MOXA

Popis

Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT(X) ports, and 1 100Base FX multi-mode port with ST connector, -10 to 60°C

Technická specifikace

Specifikace

Minimální provozní teplota
Minimální provozní teplota
-10 °C
Maximální provozní teplota
Maximální provozní teplota
60 °C
Celkový počet LAN portů
Celkový počet LAN portů
8
Počet metalických LAN portů
Počet metalických LAN portů
7
Počet optických LAN portů
Počet optických LAN portů
1
Počet portů max 100 Mb
Počet portů max 100 Mb
8
Normy
Normy
ATEX Zone 2; DNV / GL; EN 50121-4; NEMA TS2; UL 508 / UL 60950-1

Původ

Výrobce
Výrobce
MOXA

Hodnocení

Produkt jste již hodnotil
Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
Něco se nepovedlo, kontaktujte nás

Košík obsahuje nepovolené položky

Košík je prázdný

Zobrazit košík

Zboží bylo přidáno do porovnání

Prosím čekejte...
Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později