Porovnat
Všechny kategorie
Uživatelské menu
Všechny kategorie

EDS-518A-MM-ST-T

Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře

Industrial Redundant Ethernet switch with 2 10/100/1000 BaseTx ,2 100 BaseFx multi mode and 14 10/100 BaseTx ports with VALN,IGMP Snooping and QoS, ST connector, -40 degree to 75 degree of operating temperature

Vaše cena bez DPH65 250 Kč
Není skladem (0 ks)
Jednotka:ks
Kód 1:180408110922
Záruka:60
Záruka pro firmy: 60
Značka:MOXA

Popis

Industrial Redundant Ethernet switch with 2 10/100/1000 BaseTx ,2 100 BaseFx multi mode and 14 10/100 BaseTx ports with VALN,IGMP Snooping and QoS, ST connector, -40 degree to 75 degree of operating temperature

Technická specifikace

Specifikace

Minimální provozní teplota
Minimální provozní teplota
-40 °C
Maximální provozní teplota
Maximální provozní teplota
75 °C
Celkový počet LAN portů
Celkový počet LAN portů
18
Počet metalických LAN portů
Počet metalických LAN portů
16
Počet optických LAN portů
Počet optických LAN portů
2
Počet portů max 1000 Mb
Počet portů max 1000 Mb
2
Počet portů max 100 Mb
Počet portů max 100 Mb
16
Normy
Normy
ATEX Zone 2; UL 508 / UL 60950-1
Počet SFP slotů
Počet SFP slotů
2
Podpora MSTP a 802.1X
Podpora MSTP a 802.1X
Ano
Způsob montáže
Způsob montáže
DIN/Panel

Původ

Výrobce
Výrobce
MOXA

Hodnocení

Produkt jste již hodnotil
Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
Něco se nepovedlo, kontaktujte nás

Košík obsahuje nepovolené položky

Košík je prázdný

Zobrazit košík

Zboží bylo přidáno do porovnání

Prosím čekejte...
Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později