Porovnat
Všechny kategorie
Uživatelské menu
Všechny kategorie

NM-FX01-M-SC

Pro objednání se prosím přihlaste ikonou nahoře

One 100BaseFx multi mode Ethernet with SC connector module

Vaše cena bez DPH3 240 Kč
Není skladem (0 ks)
Jednotka:ks
Kód 1:180804020980
Záruka:60
Záruka pro firmy: 60
Značka:MOXA

Popis

One 100BaseFx multi mode Ethernet with SC connector module

Soubory ke stažení

Videa

Dokumenty

Technická specifikace

Specifikace

Maximální provozní teplota
Maximální provozní teplota
55 °C
Zásuvný modul
Zásuvný modul
Ano

Původ

Výrobce
Výrobce
MOXA

Hodnocení

Produkt jste již hodnotil
Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
Něco se nepovedlo, kontaktujte nás

Košík obsahuje nepovolené položky

Košík je prázdný

Zobrazit košík

Zboží bylo přidáno do porovnání

Prosím čekejte...
Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později